TUTVU OMADUSTEGA VAATA VIDEOT

AKTIIVHAPNIK

ET TOIT PÜSIKS SAMA VÄRSKE KUI ESIMESEL PÄEVAL

AINULAADNE TEHNOLOOGIA, MIS SÄILITAB TOITU LOOMULIKUL MOEL.

Uus aktiivhapniku tehnoloogia vabastab hapnikumolekule, mis puhastavad külmiku sisemust, säilitades toidule esimesel päevale omase värskuse kuni üheksa päeva.

PIKENDAGE TOIDU SÄILIVUST

Bakterioloogilised katsed näitavad, et aktiivhapnik pärsib bakterite paljunemist kuni 90%, avaldamata seejuures mõju toidu värvusele, maitsele ja lõhnale.

EBAMEELDIV LÕHN? TÄNAN, EI

Aktiivhapnik vähendab ebameeldivat lõhna kuni 70% ja säilitab toidu loomuliku maitse, hoides ära lõhnade ülekandumise teistelt toiduainetelt.

VAADAKE MEIE VALIKUT

TUTVUGE ÜLITÄPSE SÄILITUSTEHNOLOOGIAGA

TUTVUGE TEHNOLOOGIAGA

Vajutage nupule ALUSTA TUTVUMIST: parempoolne kujutis hakkab pöörlema ja peatub automaatselt teatavate põhiomaduste rõhutamiseks. Vajutage nendele, et tutvuda ülitäpse säilitustehnoloogiaga.
ALUSTA TUTVUMUST

TUTVUGE ÜLITÄPSE SÄILITUSTEHNOLOOGIAGA

MIS ON AKTIIVHAPNIK?

Aktiivhapnikumolekulid, mida leidub looduses pärast äikesetormi, koosnevad kolmest hapnikuaatomist ja aitavad õhku värskena hoida.
JÄTKA TUTVUMIST

TUTVUGE ÜLITÄPSE SÄILITUSTEHNOLOOGIAGA

JÄTKA TUTVUMIST

Valige üks omadus ja tutvuge ülitäpse säilitustehnoloogiaga.

TOIT, MIS PÜSIB 9 PÄEVA SAMA VÄRSKE KUI ESIMESEL PÄEVAL

Uuenduslik aktiivhapniku tehnoloogia aitab loomulik moel toiduaineid värskena hoida. Külmikusse vabanevad aktiivhapniku molekulid ennetavad bakterite paljunemist enam kui 90% ulatuses ja vähendavad ebameeldivat lõhna rohkem kui 70% ulatuses.

ÄRGE NÄHKE VAEVA KÜLMIKU ÜLESSULATAMISEGA

Jäävaba Air Tech Evolutioni jahutussüsteem kindlustab esmaklassilise tulemuse: hoiab külmikus stabiilset temperatuuri, tagab ideaalse õhuringluse ja takistab jääkristallide tekkimist. Teil ei tule enam kunagi külmiku ülessulatamisega vaeva näha.

KAITSE SEENTE JA BAKTERITE EEST

Hygiene Advance'i süsteem ja Hi-Defence'i tihendid kaitsevad külmiku sisemisi ja välimisi osi, pärssides bakterite ja muude ohutegurite pealetungi.
JÄTKA TUTVUMIST

TUTVUGE ÜLITÄPSE SÄILITUSTEHNOLOOGIAGA

UUE DISAINIGA SISEMUS

Läbipaistvad sisemised riiulid tagavad parima nähtavuse.
JÄTKA TUTVUMIST