AUHINNAD

ON HEA TEADA, ET MEIE SEADMED NÄEVAD PABERIL SAMA HEAD VÄLJA KUI PÄRISELUS.

Hotpoint on kodumasinate valmistamisega tegelenud ehk pea terve sajandi, kuid võite olla kindel, et me ei ole loorberitele puhkama jäänud. Oleme kõva tööga teeninud välja hea maine, varustades miljoneid kodusid seadmetega, mida iseloomustab uuenduslik disain, esmaklassiline tehnoloogia ja pidevalt täiustuv stiil. Meie eesmärk on olla usaldusväärsuse, kvaliteedi ja silmapaistvuse poolest omal tegevusalal alati parim. Tänu sellele on meid pärjatud kadestamisväärselt arvukate auhindadega.
Nii mõneski mõttes on meie edu pandiks see, et juhindume Hotpointi jaoks olulistest väärtustest, milleks on tõhusus, nutikus ja stiilsus. Seega pole üllatav, et meid valiti juba 11. aastat järjest Ühendkuningriigi kõige usaldusväärsemaks köögiseadmete tootjaks*.
*Readers Digesti 2011. aasta küsitlus. Andmed Ühendkuningriigi kohta.

SILMAPAISTVA DISAINI AUHIND

Hotpoint-Ariston pälvis 2009. aastal arhitektuuri- ja disainimuuseumi Chicago Athenaeum ning Euroopa arhitektuuri-, disaini- ja linnauuringute keskuse silmapaistva disaini auhinna oma neljaukselise külmiku-sügavkülmiku eest, mis on esimene sedalaadi külmkapp.

2007. AASTA GRAND DESIGNS AWARDS AUHIND

Hotpoint-Aristoni uus 48 cm praeahi, mille disainis Makio Hasuike, pälvis uue tehnoloogia rakendamise eest kodumasinate valdkonnas ajakirja Grand Designs Magazine auhinna kodutehnika kategoorias. Selle maineka auhinnaga, mida antakse välja alates 2005. aastast, pärjatakse tehnoloogiliste lahenduste ja uuenduslikkusega silma paistvaid tooteid. Auhinnasaajad kuulutatakse välja Londonis toimuval messil Grand Designs, mida peetakse kodumasinate tootjate seas kõige nimekamaks ja uuendusmeelsemaks näituseks.