TUTVU OMADUSTEGA VAATA VIDEOT

DUAL FLOW-SÜSTEEM.

LÕPUKS OMETI TÄIUSLIKULT KÜPSENUD TOIT

TÄIELIK KONTROLL VALMISTATAVA TOIDU ÜLE
CONTROLLO TOTALE<br/>DELLA COTTURA

Uuenduslik Dual Flow-süsteem paneb õhu igas suunas liikuma ja ringlema, jaotades seda ühtlaselt kogu ahju ulatuses. Elektrooniline juhtimissüsteem viib temperatuurikõikumised miinimumini, et toit oleks täiuslikult ja ühtlaselt läbiküpsenud.

ERGONOOMILINE DISAIN JA ENERGIASÄÄST

Tänu Dual Flow-tehnoloogiale on ahjuukse ja juhtpaneeli vahe kõigest 4 mm: nii on sellest väljuv kuum õhuvoog nõrgem ning tulemuseks on kena ja elegantne välisilme, mis iseloomustab tervet Luce sarja. Lisaks on Luce ahjud oma suuruse kohta madalaima energiakuluga*, kasutades 20% vähem energiat kui energiaklassi A kuuluvad ahjud.
*Keskmise suurusega ahjud, mille mahutavus on 35–65 liitrit, võrreldes turul pakutava 29 konkureeriva tootega tootjate ametlikes kataloogides avaldatud andmete põhjal seisuga 31.12.10.

 
 
MITTEKUUMENEV TURVALINE AHJUUKS
PORTA FORNO FREDDA PER UNA SICUREZZA EXTRA.

 Külm õhuvoog liigub mööda ukse sisekülge, jahutades seda, ja väljub ukse allääres asuva õhusuunaja kaudu. Tavapäraste küpsetusrežiimide ajal on ahjuukse temperatuur 40 °C, mis ei kujuta laste kätele mingisugust ohtu.

 
VAADAKE MEIE VALIKUT

TUTVUGE ÜLITÄPSE KÜPSETUSTEHNOLOOGIAGA

TUTVUGE TEHNOLOOGIAGA

Vajutage nupule ALUSTA TUTVUMIST: parempoolne kujutis hakkab pöörlema ja peatub automaatselt teatavate põhiomaduste rõhutamiseks. Vajutage nendele, et tutvuda ülitäpse küpsetustehnoloogiaga.
ALUSTA TUTVUMUST

TUTVUGE ÜLITÄPSE KÜPSETUSTEHNOLOOGIAGA

TEHNOLOOGIA

Valige mõni omadus, et tutvuda ülitäpse küpsetustehnoloogiaga.

SUJUVALT SULGUV UKS

Mõnel mudelil on seade, mis tagab ahjuukse sujuva sulgumise: uue põlvkonna hingedega süsteem ei laske ahjuuksel järsult kinni minna.

LCD-EKRAAN JA ÜKS JUHTRATAS

Üheainsa juhtratta abil saate valida 30 küpsetusrežiimi vahel, reguleerida temperatuuri ja seadistada taimerit. Ahju seadistamine on loogiline ja lihtne ning tänu näpujäljevastasele töötlusele püsib selle välispind laitmatult puhas.

TELESKOOPJUHIKUD

Praktilisi teleskoopjuhikuid saab kasutada koos tilga- ja grillpanniga, et oleks mugavam ja ohutum küpsetataval toidul silma peal hoida.

PÜROLÜÜSIGA KIIRPUHASTUS

Automaatne puhastusrežiim, mis toimib ilma puhastusvahenditeta. Valige sobiv puhastusaste ja laske ahjul endal kogu töö ära teha. Teil tuleb pärast vaid tuhajäägid kokku pühkida.

LED-TULED

Ukse äärtes paiknevad LED-tuled tagavad kõigil tasanditel maheda ja varjualadeta valgustuse. Küpsetatavale toidule saab pilgu peale heita ilma ahjuust avamata, mis aitab vähendada ebavajalikku kuumakadu.
JÄTKA TUTVUMIST

TUTVUGE ÜLITÄPSE KÜPSETUSTEHNOLOOGIAGA

ENERGIASÄÄST

Tänu kuumutuselementide elektroonilisele juhtimisele, ventilaatorite optimeeritud tööle ja tipptasemel soojusisolatsioonile on selle ahju energiakulu muljetavaldavalt madal ehk kõigest 0,63 kWh*, mis teeb energiaklassi tähiseks A –20%. *Keskmise suurusega ahjud, mille mahutavus on 35–65 liitrit, võrreldes turul pakutava 29 konkureeriva tootega tootjate ametlikes kataloogides avaldatud andmete põhjal seisuga 31.12.10.
JÄTKA TUTVUMIST