Choose Features

Praeahju tüüp
Värvus
Antratsiit
Kahvatupruun
Valge-hõbedane
Hall
Kuukivi hõbedane
Champagne
Puhastusviis
Puhastusviis
Fast Cleani pürolüüsisüsteem on spetsiaalne automaatne praeahju puhastamise tsükkel, mis ei kasuta mingeid keemiatooteid. Fast Cleani tsükli valimine aktiveerib pürolüüsifunktsiooni: temperatuur jõuab kiiresti 500 °C-ni (kulutades selleks vähem kui 2,8 kW) ning kõik praeahju seintel olevad praadimisjäägid muudetakse tuhaks, mida saab äärmiselt lihtsalt eemaldada.
Touch Control
Tänu Touch Controli süsteemile reageerivad Hotpointi uued praeahjud juhtimisele hetkega. Praeahjuga dialoogi pidada ja seda mõjutada on lihtne: et toiduvalmistamine mistahes retsepti järgi kulgeks laitmatult ja pingutuseta, lihtsalt puudutage väheseid, ent kaunilt selgeid ikoone ning järgige intuitiivset järjestust. Eesrindlik tehnoloogia on lihtsuse teenistuses.
Teleskoopjuhikud
Teleskoopjuhikud, mida saab hõlpsasti eemaldada ja pesta nõudepesumasinas, teevad praadimisega toimetuleku lihtsaks. Uued praepannid mahutavad kaks korda rohkem kui ahjupann, võttes seega ahju mahtuvusest maksimaalse välja.
Madal temperatuur
Madalal temperatuuril küpsetamine säilitab roa toiteväärtuse ja parandab õrnust. Valikusse kuuluvad järgmised programmid: 40° ülessulatamine, kergitamine ja jogurtid; 65° soojendamine, kuivatamine; 90° kiirelt madalal temperatuuril.
Lihaprogramm
Lihaprogrammi abil saab igat sorti liha küpsetada just selle jaoks ideaalsel viisil. Sel on kolm faasi: pruunistamine, sisemine küpsetamine ja pehmendamine. Eriti viimases faasis ei lase kuumuse ja ventilatsiooni kombineeritud toime muutuda lihal liiga kuivaks. Ka on võimalik valida maitse-eelistustele vastav küpsetustase (küps, keskmise küpsusega, poolküps).

Compare Models

PRAEAHJUD  -  0

15 30 90
Loading data...