Choose Features

Keeduplaadi tüüp
Põletite arv
Värvus
Antratsiit
Kahvatupruun
Champagne
Hall
Valge
Kuukivi hõbedane
Valge-hõbedane
Keeduplaadi süütamisviis
Kolmekordse leegireaga wok-põleti
Ainulaadne kolmekordse leegireaga põleti tagab maksimaalse võimsuse, et toiduvalmistamine oleks kiire ja ühtlane. Tänu oma uuenduslikule kontseptsioonile kindlustab see kuumuse optimaalse jaotumise poti all.
Ovaalne plaat
Multifunktsionaalsus on üks Hotpointi keeduplaatide parimaid omadusi. Keeduplaatidel on tsoonid erinevat liiki toidu valmistamiseks ja eripõletid: laiendatav keedutsoon Oval Ring, mis koosneb kahest kiirgus-keedutsoonist, tagab maksimaalse paindlikkuse ja mitmekülgsuse.
Touch Control
Touch Controli funktsiooniga Hotpointi keeduplaadid teevad toiduvalmistamise programmeerimise äärmiselt kergeks: lihtsalt puudutage väheseid, ent kauneid intuitiivseid ikoone – ja toiduvalmistamine võib alata.
Jääksoojuse indikaator
Jääksoojuse indikaatorid kõigil Hotpointi klaaskeraamilistel keeduplaatidel hoiatavad teid, et keedutsoon on ikka veel kuum, kuigi keeduplaat on välja lülitatud. Need indikaatorid kustuvad siis, kui temperatuur langeb alla 60 °C.
Lapselukk
Kõigil Hotpointi klaaskeraamilistel keeduplaatidel on funktsioon, mis lukustab Touch Controli nupud. Kui läheduses on väikesed lapsed, on see hädavajalik, sest nii ei saa nad seadeid kogemata muuta.
Direct flame
Patenteeritud Direct Flame’i tehnoloogia tähendab uut põletite pöördelist konstruktsiooni. Iga põleti koosneb ühes tükis kroonist, milles on 420 peent hoolikalt paigutatud auku. Läbi nende mikroavade põleb leek täiesti ühtlaselt, otse ülespoole. Tulemuseks on täiuslikult ühtlane soojusjaotus.
Domino
Terve sari spetsiaalseid 30 cm laiuseid tooteid, mille hulka kuuluvad erinevat tüüpi pliidiplaadid, fritüür ja grill.

Compare Models

PLIIDIPLAADID  -  0

15 30 90
Loading data...