VALI OMADUSED

Tüüp
Värvus
Valge-hõbedane
Hall
Läikivmust
Antracite
Külmiku maht (lt)
Energiaklass
Energiaklass
Eesrindlik ja keskkonna suhtes vastutustundlik Hotpoint pakub oma uute ventileeritud külmikutega A++ klassi energiatõhusust, Frosti mudelid kuuluvad A+ energiaklassi. See tähendab minimaalset tarbimist ja maksimaalset jõudlust. A++ klassi kuuluvad mudelid tagavad kuni 40% energiasäästu.
Juhtpaneel
Disain
4-Door Fridge Freezer on esimene neljaukseline külmik, lisaks paistab see silma jõuliselt uuendusliku ja originaalse disainiga. Kumerad vormid, siledad pikad roostevabast terasest käepidemed, metallikvärvid, kergelt ebasümmeetriline kuju – midagi ei ole selle külmiku loomisel jäetud juhuse hooleks. See turul ainulaadne külmik püüab igas köögis pilke. Külmikuosal on kaks sõltumatult avanevat ust, seevastu sügavkülmik on jagatud kaheks autonoomseks osaks, millel on suured sujuvalt libisevad sahtlid, jaotatud sisemisteks lahtriteks. Lisaks hõlbustab nende kasutamist sobiv kõrgus.
High Definition
Ülitäpne jahutamine tähendab peale toiduainete täiusliku säilitamise ka ideaalset keskkonda toiduainete algse värskuse ja loomuliku kvaliteedi hoidmiseks. Active Oxygeni tehnoloogiaga püsivad toiduained ka üheksandal päeval sama värsked kui esimesel, sest bakterite teke on välditud kuni 90% ja lõhna teke kuni 70% ulatuses. Hotpointi külmikute Air Tech Evolutioni süsteem pakub toiduainete säilitamise kõrgemat taset ning Hygiene Plus tagab toiduainetele ohutuima keskkonna. HD: silmapaistev hoolitsus toiduainete eest!
Active Oxygen
Active Oxygen on uuenduslik tehnoloogia teie toiduainete esimese päeva värskuse loomulikuks säilitamiseks. See takistab bakterite teket kuni 90% ja halbade lõhnade teket kuni 70% ulatuses. See on võimalik tänu seadmele, mis laseb külmikusse kolmest hapniku molekulist koosnevaid aktiivhapniku molekule: värske õhu puhast hõngu.
Ecotech
Sümbol Ecotech eristab seadmeid, mis vastavad kõige rangematele energiatõhususe standarditele. Ecotechi külmikud on tõhususe, madala tarbimistaseme ja suurepärase jõudluse garantiiks.
Muudetava temperatuuri tsoon
Tänu muudetava temperatuuri tsoonile saab sügavkülmiku osa seada mistahes temperatuurile vahemikus 0 °C kuni –26 °C, et luua toiduainetele ideaalsed säilimistingimused.
Holiday
Holiday funktsiooniga saab külmiku sisse jätta pikemaajalise äraoleku või puhkuse ajaks ning jätkuvalt säästa energiat. Sel ajal, kui sügavkülmik töötab tavapäraselt, säilitades külmutatud toiduaineid tagasipöördumise ajaks, on tühi külmikuosa seatud valmisolekutemperatuurile, mis võimaldab ukse kinni jätta (hoides seega sisemuse puhtana), ilma et sellega kaasneks hallituse või halbade lõhnade teke.
Cold Showeri süsteem
Uus Cold Showeri süsteem (olemas kõrvuti külmiku-sügavkülmiku mudelitel) jaotab külma õhu ühtlaselt, kuid ei puhu seda otseselt toiduainete peale, tagades sellega toidu optimaalse säilitamise.

VÕRDLE MUDELEID

KÜLMIKUD  -  0

15 30 90
Loading data...