Skip to Content

MEIE IDEED, TEIE KODU
Hotpointi eesmärk on alati olnud kodude kaunistamine stiilsete ja nutikate seadmetega. Olles alati pakkunud usaldusväärseid uuendusi, on meil hea ülevaade tänapäevase eluga kaasnevatest nõudmistest. Meie seadmed ei näe köögis mitte lihtsalt head välja, vaid teevad ka Teie elu lihtsamaks ja tagavad alati suurepärase tulemuse.
TÕHUS. UUS ELAMUS MEIE TOODETEST
Suurepärane hooldus teie riietele, ideaalne säilituskeskkond teie toidule ja parimad võimalused toiduvalmistamisel loomingulisuse vallapäästmiseks. Tänu asjatundlikkusele ning järjepidevale uurimis- ja arendustegevusele suudame pakkuda nutikaid ja kvaliteetseid seadmeid, mis tagavad teie ootustele vastamiseks suurepärase tulemuse.
NUTIKUS. TOOTEUUENDUSED JA SÄÄSTLIK MÕTTEVIIS
Meid teeb ainulaadseks see, et mõistame sügavuti inimeste vajadusi. Tänu sellele suudame tulla välja uuendustega, mis annavad kodumasinatele täiesti uue sisu ja tagavad esmaklassilise tulemuse. Nutikus hõlmab ka uut tehnoloogiat, mis vähendab kulusid. Meie uuenduslikud seadmed aitavad säästa väärtuslikke loodusvarasid ja energiat.
STIIL. FUNKTSIONAALNE DISAIN JA KVALITEETSED DETAILID
Kõigi meie seadmete eesmärk on teie elu lihtsamaks teha. Täiustame pidevalt nende tööd, kasutades ära tipptasemel tehnoloogiat, uuenduslikke ergonoomilisi lahendusi ja tõhusaid funktsioone. Meie uusim kodumasinate sari on loodud selleks, et nii silma paista kui ka pakkuda suurepäraseid tulemusi.