VALI OMADUSED

Tüüp
Load capacity (kg)
Laadimisviis
Energiaklass
Energiaklass
Hotpointi uued pesumasinad tagavad maksimaalse pesemisjõudluse ja puhtuse minimaalse majandus- ja keskkonnamõjuga. Tänu tipptasemel energiatõhususele on pesemisjõudlus maksimaalne, sama kehtib ka teatud mudelite tsentrifuugimistõhususe kohta.
Tsentrifuugimiskiirus (pööret/min)
Juhtpaneel

Direct Injection
Tänu Direct Injectioni eelsegamistehnoloogiale muudetakse pesuvahend juba esimestest minutitest vahuks, mille pesemisvõime on 60% suurem kui tavapärastel pesumasinatel. Selle tulemusena saate alandada pesemistemperatuuri ning saavutada vaid 20° juures 40° pesemise tulemuse, mis võimaldab pesta valget ja värvilist pesu koos. Madal temperatuur tähendab paremat hoolitsust värvide eest.
Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care on The Woolmark Company antav kõrgeima taseme tunnistus tootemargile, mis on saavutanud vastavuse nii rangetele kvaliteedistandarditele, et selle pesumasinad võivad pesta „Ainult käsipesu” silte kandvaid rõivaid. See tulemus saadakse tänu unikaalsele ja patenteeritud pesemissüsteemile, mis ei hõõru kiude ja seega säilitab nende pehmuse isegi rohkem kui 20 pesutsükli järel.
Beebitsükkel
Beebitsükliga võite tulemuse täiuslikkuses kindel olla isegi 40 °C juures. Beebiriided saavad täielikult puhtaks, ühtlasi kantakse naha ja kanga eest igakülgselt hoolt. See tsükkel kasutab rohkem vett, et pesuaineid täiesti ära lahustada, optimeerida hügieenilisandite toimet ja loputada rõivaid põhjalikult, et eemaldada kiududest pesuainete jäljed.
Anti Allergy
Programm Anti Allergy peseb sügavuti ilma kangast pingestamata ning eemaldab suurema osa nahka ärritavatest allergeenidest. Mustus ja allergeenid eemaldatakse kahes eraldi järgus: vee ülessoojendamisel tsükli alguses ning sellele järgneval temperatuuri hoidmisel 60 °C juures. Hotpointi tooted on saanud Allergy UK heakskiidu, mis annab tunnistust sellest, et need tooted vähendavad õietolmu ja tolmulestade hulka efektiivselt. Seda tõendavad teaduslike katsetulemustega võrreldud mõõtmisedduslike katsetulemustega võrreldud mõõtmised.
Anti stain
Esimene plekkide eemaldamiseks.   Uus plekkidevastane tehnoloogia eemaldab kangekaelsed igapäevased plekid. Olles nupuvajutuse kaugusel, juhib see nutikalt vett, pöörlemist ja temperatuuri, et kindlustada ka kõige püsivamate plekkide väljatulek, samal ajal on riided alati kaitstud. Selle esimene 40 °C faas eemaldab ensüümsed plekid ning järgmine faas hoiab veetemperatuuri pidevalt 43 °C juures. See on spetsiaalne plekkidevastase töötluse faas, mis eemaldab 20 kõige kangekaelsemat igapäevast plekki.
Ecotech
Sümbol Ecotech eristab seadmeid, mis vastavad kõige rangematele energiatõhususe standarditele. Ecotechi pesumasinad on tõhususe, madala tarbimistaseme ja suurepärase jõudluse garantiiks.
Disain
Aqualtise pesumasinad on igas mõttes täiuslikud: olles loodud pakkuma midagi erilist, hoolitsevad need rõivaste eest, kaitsevad ja hellitavad neid, kuid tagavad ühtlasi maksimaalse energiatõhususe ja minimaalse keskkonnamõju. Aqualtisel on tohutu valik pesumasinaid mistahes pesukoguste ja ruuminõuete tarbeks. Kuna neid pesumasinaid pakutakse ka õhukese, 47 cm sügavuse mudelina, sobivad nad ka väikestesse ruumidesse.
Ökoprogrammid
Ökotsüklitega (öko-puuvillane, öko-sünteetika, öko-kiirpesu 30’) pestakse pesu täiuslikult puhtaks ka madalal temperatuuril. Ökotsüklite tarbeks on trumli liikumist optimeeritud, mis parandab pesemiskvaliteeti ja tagab üle 50% energiasäästu.
Aur
Auruga värskendamine on lühike tsükkel, mis on välja töötatud teie riiete värskendamiseks. Kõigest 20 minutiga võib aur kõrvaldada kuivadest riietest sellised lõhnad nagu sigaretisuitsu ja toidulõhnad, samuti sudu- ja higilõhna. Auruvärskenduse tsükli ajal võite ka lisada oma riiete lõhnale isikupära, lastes mõne tilga oma lemmikparfüümi uuenduslikesse „mullidesse”, millest on saada tema ja temakese versioon.

VÕRDLE MUDELEID

PESUMASINAD  -  0

15 30 90
Loading data...