VALI OMADUSED

Tüüp
Laadimiskogus (kg)
Energiaklass
Tsentrifuugimiskiirus (pööret/min)
Anti stain
Esimene plekkide eemaldamiseks.   Uus plekkidevastane tehnoloogia eemaldab kangekaelsed igapäevased plekid. Olles nupuvajutuse kaugusel, juhib see nutikalt vett, pöörlemist ja temperatuuri, et kindlustada ka kõige püsivamate plekkide väljatulek, samal ajal on riided alati kaitstud. Selle esimene 40 °C faas eemaldab ensüümsed plekid ning järgmine faas hoiab veetemperatuuri pidevalt 43 °C juures. See on spetsiaalne plekkidevastase töötluse faas, mis eemaldab 20 kõige kangekaelsemat igapäevast plekki.
Ecotech
Sümbol Ecotech eristab seadmeid, mis vastavad kõige rangematele energiatõhususe standarditele. Ecotechi pesumasinad-kuivatid on tõhususe, madala tarbimistaseme ja suurepärase jõudluse garantiiks.
Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care on The Woolmark Company antav kõrgeima taseme tunnistus tootemargile, mis on saavutanud vastavuse nii rangetele kvaliteedistandarditele, et selle pesumasinad võivad pesta „Ainult käsipesu” silte kandvaid rõivaid. See tulemus saadakse tänu unikaalsele ja patenteeritud pesemissüsteemile, mis ei hõõru kiude ja seega säilitab nende pehmuse isegi rohkem kui 20 pesutsükli järel.
Beebitsükkel
Beebitsükliga võite tulemuse täiuslikkuses kindel olla isegi 40 °C juures. Beebiriided saavad täielikult puhtaks, ühtlasi kantakse naha ja kanga eest igakülgselt hoolt. See tsükkel kasutab rohkem vett, et pesuaineid täiesti ära lahustada, optimeerida hügieenilisandite toimet ja loputada rõivaid põhjalikult, et eemaldada kiududest pesuainete jäljed.
Valik Easy Iron
Valik Easy Iron muudab triikimise märksa vähem nõudlikuks protsessiks: rõivaste kiud saavad tagasi oma pehmuse ja kortsud tasanduvad, tehes triikimise hõlpsamaks.
Siidi ja kardinate programm
Siidi ja kardinate tsükkel teeb võimalikuks ka kõige õrnemate esemete, nagu siidi, viskoosi ja isegi naistepesu pesemise masinaga nii, et võite täiesti kindel olla, et see ei riku kangast. Trumli aeglane liikumine ja rohkem vett viivad kiudude hõõrdumise miinimumini, tagades laitmatu tulemuse. Erilise hoolega on keskendutud ka pesemise lõppfaasile koos lisaloputusega, et kõik pesuaine jäljed saaksid eemaldatud.

VÕRDLE MUDELEID

PESUMASINAD-KUIVATID  -  0

15 30 90
Loading data...