Viis, kuidas sa hoolid

m-2

SINA JA HOTPOINT KOOS, IGA PÄEV

Mida sina sooviksid saada oma kodumasinatelt? Teha samu liigutusi, mis kulutavad sinu aega ja vähendavad energiat? Või aidata sind hoolitseda nii oma kui sinu pere ja kodu heaolu eest?

Hotpoint on loonud uue generatsiooni kodumasinad, mis on võimelised minem kaugemalegi: lugema sinu soove ja andma sinu võimetele hoogu, et saavutad neid eesmärke, mida sa ootad. Hoia oma toit värske nagu esimesel päeval, valmista midagi maitsvat õhtusöögiks, saa lahti plekkidest ja säilita pehmus oma lemmikkardiganil...

Hotpoint teab, kui palju sa sellest hoolid: väiksed asjad teevad elu elamisväärseks ja muudavad iga hetke väärtuslikuks ning mäletamisväärseks. Tänu innovaatilistele tehnoloogiatele hoolitsevad meie kodumasinad sinu eest, et sina saaksid hoolitseda oma lähedaste eest. Sama hoolitsuse ja tähelepanuga, nagu sinagi paneksid igasse oma sammu.

AKTIIVPESU TEHNOLOOGIA

Intense Mousse + Dynamic Drum + Active Load: kombineerides 3 tehnoloogiat üheks funktsiooniks, on uued Hotpoint pesumasinad võimelised saama hakkama kõige keerukamate ülesannetega.

3D TSOONIPESU

Rohkem võimsust või väiksem tarbimine? Uutel Hotpoint nõudepesumasinatel on 5 sõltumatuse veejoast koosnev süsteem, mis kindlustab veatu pesutulemuse, just nii nagu sa tahad.

INTEGREERITAV KOLLEKTSIOON

Avasta köögis uusi maitseelamusi ja lisa sinna veidi elegantset harmooniat integreeritava köögitehnikaga, milles rafineeritud esteetika on kombineeritud suurepärase sooritusega.

Hotpoint investeerib pidevalt uutesse innovaatilistesse tehnoloogiatesse, et tuua sinuni intelligentsed ja stiilsed kodumasinad. Avasta kõik sinu Hotpoint'i toodetes saadaolevad tehnoloogiad.